دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

دزدگیر اماکن چیست

 
دزدگیراماکن

 

چرا دزدگیر اماکن؟

 

وقتی صحبت از دزدگیر اماکن به میان می آید، معمولا فکرها به سمت گرفتار کردن سارقین می رود. مسلما این وظیفه ی سیستم های دزدگیر اماکن می باشد. اما این تنها کاری نیست که یک دزدگیر اماکن انجام می دهد. دزدگیرها غالبا سیستم های هشدار، در قبال مواردی است که موجب به خطر افتادن منزل یا مکان ما می شوند. از این رو وقتی می نویسیم "دزدگیر اماکن " شما بخوانید " سیستم حفاظتی ".
در اینجا با چند کار اساسی یک دزدگیر اماکن آشنا خواهیم شد تا واژه ی سیستم حفاظتی برایمان ملموس تر باشد.


• ممانعت از ورود اشخاص غیر مجاز به حریم شخصی


در هشتاد درصد موارد، دزدی زمانی اتفاق می افتد که صاحب خانه در خانه نباشد یا خواب باشد. بنابراین کسی یا حیوانی یا دستگاهی باید نقش صاحب خانه را در ساعاتی که او نیست یا خواب است، پر کند. اصولا استخدام کسی تحت عنوان نگهبان ملزم هزینه بسیار است و البته خطای بالاتری هم دارد. در عصر حاضر با پیشرفت شهرنشینی استفاده از سگ نگهبان، بخصوص در منزل کار غیر عقلانی به نظر می آید. بنابراین سراغ راه سوم، یعنی استفاده از دستگاهی تحت عنوان دزدگیر اماکن می رویم. این اصلی ترین کار یک دستگاه دزدگیر است.


• سیستم اعلام حریق یک دزدگیر اماکن


در مقاله حسگرهای دزدگیر اماکن با حسگر تشخیص دود آشنا شدیم این حسگر یک امکان بسیار عالی برای صاحب دزدگیر اماکن فراهم می آورد تا با داشتن یک دزدگیر اماکن، یک سیستم اعلام حریق نیز داشته باشد.در واقع شما با صرف هزینه یک سیستم حفاظتی، صاحب دو سیستم حفاظتی می شوید. این یعنی امنیت دو برابر یا هزینه کم.

• جلوگیری از سرقت وسایل ارزشمند


کار یک دزدگیر اماکن خوب، تنها ممانعت از ورود افراد غیر مجاز نیست. دزدگیر اماکن حسگرهایی دارد که می توان روی وسایل و اشیا با ارزش نصبشان کرد تا با حرکت اضافی غیر مجاز، سیستم دزدگیر اماکن فعال شود و صاحب خود را سریعا مطلع کند.


• ایجاد ارزشمندی مکان


این ویژگی درست مانند ویژگی بیمه خودرو می باشد. یک بیمه خودرو با تمام ویژگی ها خوبی که دارد یک ویژگی بارز تری نیز دارد، و آن هم این است که هنگام فروش دلیلی می شود برای افزایش ارزش ماشین. اینجا هم دقیقا همین اتفاق می افتد. اگر مکانی دارای سیستم های حفاظتی و دزدگیر اماکن باشد مسلما هنگام فروش یا اجاره ارزشمندی ملک را بالاتر می برد. این ویژگی یعنی این که هزینه برای دزدگیر مکان دور ریختن پول نیست. بلکه به نوعی سرمایه گذاری هم محسوب می شود.


• دزدگیر مکان، دوست دار حیوانات خانگی


حسگرهای جدید دزدگیر مکان به قابلیتی مجهز است که توانایی تمایز قرار دادن بین حرکت حیوانات با انسان ها دارد. این ویژگی بسیار کاربردی در خانه هایی که حیوانات خانگی نگهداری می کنند بسیار با ارزش است. چرا که اولا با حرکت گاه و بیگاه حیوانات باعث به صدا در آمدن آلارم نمی شود. از طرفی چون ورود غیر مجاز افراد سریعا باعث به صدا در آمدن آلارم می شود. بنابراین حیوانات خانگی نیز از خطر دور می شوند.


• ثبت گزارشات ورود و خروج


در سازمان های پرتردد و شلوغ که معمولا نیاز به کنترل و ثبت گزارشات ورود و خروج دارند این سیستم های حفاظتی امکان خوبی است تا با تاریخ و دقیقه تردد افراد را ثبت کند. و این گزارشات به راحتی قابل دسترسی خواهد بود.

 

نکاتی جهت بهترین اتنخاب برای دزدگیر خانه در ادامه مطلب...