دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

دوربین مداربسته چیست؟

 

دوربین مداربسته چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟


دوربین مداربسته یک سیستم تلویزیونی است که سیگنال‌های آنالوگ را از طریق دستگاه دی وی آر به صورت دیجیتالی برای نمایش در تلویزیون تبدیل می‌کند. دوربین مداربسته را برای حفظ امنیت و ایمنی فضاهای مختلف مسکونی، تجاری و نظامی مورد استفاده قرار می‌دهند. نحوه جای‌گیری دوربین‌های مداربسته برای پوشش دادن فضاها و نقطه‌های کور از اهمیت زیادی برخوردار است. باید برای حفظ امنیت و ایمنی از کارشناسان امر در مورد تعداد و نحوه جای‌گیری دوربین‌های مداربسته مشورت گرفته شود. دوربین‌های مداربسته قدیمی تصویر را با کیفیت کم و به صورت سیاه و سفید نمایش می‌داند اما در دوربین‌ مداربسته‌های جدید از فناوری پیشرفته تر در ساخت آنها استفاده شده است و تصاویر را بسیار با کیفیت و رنگی نمایش می‌دهند و می‌توان آنها را از طریق دستگاه هارد ذخیره کرد. همچنین می‌توان با دوربین‌های مداربسته جدید صدا را ضبط کرد و با نصب اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند تصاویر و ویدیوها را مشاهده و آلارم و هشدار دریافت کرد.

دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مداربسته

قیمت انواع دوربین مداربسته با توجه به نوع و فناوری به کار رفته در آنها متفاوت است. هرچه امکانات و قابلیت‌های پیشرفته تر و جدیدتری در آنها به کار رود، قیمت بیشتری پیدا می‌کنند. انواع برندهای دوربین مداربسته خارجی هستند و با افزایش قیمت ارز، جهش قیمتی چشمگیری پیدا کرده اند. قیمت انواع دوربین‌های مداربسته از 100 هزار تومان تا بالای 20میلیون تومان متغیر است البته این قیمت تنها مربوط به یک دوربین مداربسته است و با اضافه شدن هارد، دستگاه دی وی آر، سیم کشی، کابل و هزینه نصب بر این قیمت افزوده می‌شود. البته اگر فردی نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته را بلد باشد می‌تواند در بسیاری از هزینه‌ها به میزان قابل توجهی صرفه جویی کند.

خرید دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته به دو صورت امکان پذیر است، حضوری و اینترنتی که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. البته خرید آنها به صورت اینترنتی بیشتر توصیه می‌شود چرا که خرید از فروشگاه‌های اینترنتی تخصصی و حرفه ای راحت تر است. هر فردی می‌تواند در هر ساعت شبانه روز و در هر جایی به راحتی کالا و محصول مورد نظر خود را از فروشگاه‌های اینترنتی خریداری نماید و آن را در اسرع وقت و به صورت رایگان درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرد. برخی از فروشگاه‌های اینترنتی فروش دوربین‌های مداربسته به غیر از فروش این تجهیزات خدمات دیگری نظیر نصب و راه اندازی و تعمیر آنها ارائه می‌دهند تا خریداران بیشتری از طریق ارائه این خدمات جذب کنند.

دوربین مداربسته ارزان

خرید دوربین مداربسته ارزان تنها از فروشگاه‌های اینترنتی صورت می‌پذیرد. چرا که فروشگاه‌های اینترنتی کالاها و محصولات خود را به صورت مستقیم از تولید کننده دریافت کرده و از پرداخت هزینه‌هایی چون اجاره مغازه، مالیات و قبوض مختلف معاف هستند. به همین دلیل قیمت انواع دوربین‌های مداربسته از فروشگاه‌های اینترنتی نسبت به حضوری بسیار ارزان تر در نظر گرفته می‌شود. همچنین در برخی از ایام سال این فروشگاه‌های اینترنتی طرح‌های تخفیفی جذاب و فوق العاده ای برای خریداران و مصرف کنندگان خود در نظر می‌گیرند که مورد استقبال آنها قرار می‌گیرد.

 

نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته دارای مزیت هایی است که در ادامه به آن ها می پردازیم...