دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

برای خرید دوربین مداربسته به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 

برای خرید دوربین مداربسته به چه نکاتی باید توجه کرد؟


خرید دوربین مداربسته برای برقراری امنیت در محل کار و زندگی تبدیل به امری واجب شده است. امروزه هر فرد و شرکتی دغدغه برقراری امنیت برای شرکت، خانه و خودرو خود را دارد. یکی از بهترین راه‌های برقراری امنیت نظارت محل به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته از طریق دوربین‌های مداربسته است. انواع مختلفی از دوربین‌های مداربسته در بازار وجود دارد که هر فرد و شرکتی باید با توجه به نیاز خود برای برقراری امنیت یکی از آنها را انتخاب کند.

 

نکات خرید دوربین مداربسته

 

در ادامه مقاله مهمترین نکات خرید دوربین مداربسته ارائه خواهد شد.

دوربین مداربسته محیط های خارجی

 

1-قیمت خرید دوربین مداربسته

یکی از مهمترین نکات خرید دوربین مداربستهتوجه به قیمت آن است. دوربین‌های مداربسته بسته به نوع و امکانات و قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهند، قیمت‌های متفاوتی دارند. اگر قرار است امنیت خانه و محل کار خود را به خوبی برقرار کنید سعی شود تا بهترین و جدیدترین دوربین‌های مداربسته را خریداری کنید. برای اینکه تمامی فضاهای خانه و محل کار و نقاط کور را پوشش دهید باید به تعداد مناسب دوربین مداربسته خریداری کنید. سعی کنید از شرکتی معتبر و شناخته شده در زمینه فروش دوربین مداربسته، خریداری کنید که در زمان خرید به شما گارانتی و ضمانت نامه معتبر بدهند. ممکن است کمی قیمت دوربین‌های مداربسته دارای گارنتی بیشتر از انواع بدون گارانتی باشد اما ارزش هزینه کردن اضافه دارد چرا که شرکتی که دوربین مداربسته با گارانتی ارائه دهد، مسئولیت ایجاد مشکل و خرابی و رفع آن را می‌پذیرد.

cctv mvtech

 

2-انواع دوربین مداربسته

یکی دیگر از نکات مهم خرید دوربین مداربسته انتخاب نوع مناسب و مورد نظر افراد و شرکت‌های کوچک و بزرگ است. هر فرد و شرکتی می‌تواند با توجه به نیاز خود از بین انواع دوربین مداربسته آنالوگ، HD و IP یکی از آنها را انتخاب کند. از بین انواع دوربین‌های مداربسته دوربین‌های مداربسته IP با قابلیت اتصال به اینترنت، امکان مشاهده تصاویر بر روی گوشی هوشمند و دوربین HD به دلیل کیفیت بالای مشاهده تصاویر و ویدیوها به ترتیب قیمت بیشتری نسبت به دوربین‌های مداربسته آنالوگ دارند.

 

place cctv

 

3-انتخاب مکان و محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته

پس از خرید دوربین مداربسته برای نصب آن باید مکان‌ها و موقعیت‌های مناسب را انتخاب کنید. اگر تعداد زیادی دوربین خریده باشید اما مکان و موقعیت مناسب برای نصب آنها را انتخاب نکرده باشید، خریدی بی فایده انجام داده اید. اولین و مهمترین قسمت‌های یک شرکت یا خانه برای نصب دوربین مداربسته در ورودی آنجا برای کنترل ورود و خروج افراد و مشاهده پلاک خودروها است. از دیگر قسمت‌هایی که نصب دوربین مداربسته در آنجا از اهمیت بالایی برخوردار است در راه پله‌ها، پارکینگ‌ها و آسانسور است. برای اینکه مطمئن شوید تعداد مناسب برای پوشش دادن تمامی نقاط و مکان‌های حساس خانه یا شرکت خود خریده اید و جایگیری آنها درست است، می‌توانید با کارشناسان مربوطه مشورت کنید.

4-هزینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

به غیر از هزینه خرید دوربین مداربسته، هزینه‌های دیگری چون نصب و راه اندازی آن هم وجود دارد. البته هزینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به تعداد و تجهیزات و امکانات اضافی آن بستگی دارد. برای افرادی که خودشان می‌توانند دوربین مداربسته را نصب و راه اندازی کنند در بسیاری از هزینه‌های خرید، نصب و راه اندازی دوربین مداربسته می‌توانند صرفه جویی کنند.