دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

مزایای داشتن دوربین مداربسته چیست؟

 

مزایای داشتن دوربین مداربسته چیست؟


دوربین مداربسته می‌تواند مزایای زیادی برای صاحبان و ساکنین ساختمان و شرکت‌های بزرگ و کوچک داشته باشد. برقراری امنیت مسئله ای است که این روزها بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. دوربین مداربسته می‌تواند مثل یک چشم بیدار 7 روز هفته و 24 ساعت بدون خستگی و توقف این خواسته را برای افراد مختلف تامین کند.

 

5 مزیت داشتن دوربین مداربسته

 

در ادامه مقاله مهمترین مزایای داشتن دوربین مداربسته ارائه می‌شود.

 

دوربین مداربسته

 

1-بازدارندگی جرم توسط دوربین مداربسته

بدون شک می توان گفت که دوربین مدار بسته در محل شما به عنوان یک عامل بازدارنده برای سرقت و هر کسی که فعالیت های غیرقانونی را انجام می دهد، عمل خواهد کرد. چشم یک دوربین مدار بسته، تهدید خطر و حضور قانون است و هر کسی که قصد دارد جرمی را مرتکب شود با وجود آن از عمل و کار خود پشیمان و منصرف خواهد شد. به عنوان مثال وقتی یک سارق میخواهد از یک منزل مسکونی سرقت کند ترجیح میدهد آن خانه ای را انتخاب کند که دوربین مدار بسته ندارد و سیستم های امنیتی در آن استفاده نشده است.

 

cctv

 

2-نظارت دوربین مداربسته برای انجام هر فعالیتی

فناوری‌های جدید دوربین مدار بسته آنها را قادر به پیگیری آنچه اتفاق می افتد در محلی که در آن نصب شده اند، می‌کند. دوربین‌های چرخشی و گردشی به اصطلاح فنی (speed dome)حاصل کار مهندسین و فناوری‌های جدید و پیشرفته است که می‌توانند در حالی که در محل خود ثابت هستند، همراه سوژه حرکت کرده و فعالیت‌های آن را تا ترک محل پیگیری کنند. این فناوری جدید و پیشرفته پیگیری و نظارتی به مدیران و ساکنین ساختمان‌های مسکونی و شرکت‌های بزرگ و کوچک این نوید را می‌دهد که در آرامش کامل به انجام امور خود بپردازند.

 

دوربین مداربسته امنیتی

 

3-جمع آوری شواهد و مدارک دوربین مداربسته

در صورت وقوع یک جرم و حادثه در محل شما، یک دوربین مدار بسته می‌تواند با نظارت دقیق، 7 روزه و 24 ساعته و ضبط و ثبت تصاویر و ویدیوها در هارد خود، برای پلیس و نیروهای امنیتی شواهد، مدارک و اسناد وقوع جرم را جمع آوری کند تا در زمان بازرسی و پیدا کردن مجرمین به کمک آنها آید. به همین دلیل است که پلیس به صاحبان مغازه‌ها و مجتمع‌های تجاری دستور داده است تا حتما نسبت به نصب دوربین مداربسته در مکان‌های پرخطر و پر رفت و آمد اقدام کنند.

 

دوربین های امنیتی و نظارتی

 

4-تصمیم گیری بر اساس شواهد دوربین مداربسته

هر فیلم و تصاویری که توسط دوربین مداربسته ثبت و ضبط می‌شود و در آرشیو آن نگهداری می‌شود را می‌توان در آینده برای تصمیم گیری برای حل اختلافات و مشکلات استفاده کرد. این یک حقیقت است که زمانی که صحبت برای حل اختلافات بین ساکنین و افراد غریبه یا کارمندان شرکت و پیدا کردن سارقین و مجرمین به زبان می‌آید، تصاویر و ویدیوهای دوربین مداربسته برای مدیریت ساختمان و مجتمع و پلیس و نیروهای امنیتی مدارک و شواهدی بسیار موثق و قابل اتکا است.

دوربین مداربسته

 

5-نگهداری و بایگانی شواهد و مدارک دوربین مداربسته

این یک ایده خوب است که ورود و خروج ساکنین ساختمان‌های مسکونی و کارکنان شرکت‌های بزرگ و کوچک و افراد غریبه همواره رصد می‌شود و برای بازه زمانی تعیین شده از طریق هارد نگهداری و بایگانی می‌شود تا اگر مشکلی در آینده به وجود آمد بتوان با مشاهده فیلم‌های ضبط شده در آرشیو برای رفع آنها اقدام کرد.

 

برای آشنایی با انواع مختلف دوربین مداربسته میتوانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.