دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

اهمیت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته چیست؟

 

اهمیت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته چیست؟

 

دوربین مداربسته را پس از خرید باید نزد افراد متخصص و حرفه ای برای نصب و راه اندازی آن برد. چرا که نصب و راه اندازی آن یک کار تخصصی است و ممکن است اگر توسط افراد کم تجربه و ناشی این کار صورت بگیرد و ضرر و زیان مالی زیادی برای شما در پی داشته باشد. برخی از فروشگاه‌ها برای جلب مشتری بیشتر نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به صورت رایگان را جزو خدمات پس از فروش خود قرار داده اند. برخی از افراد هم ممکن است خودشان نصب و راه اندازی دوربین مداربسته را بلد باشند و نیازی به هزینه کردن و به کار گرفتن افرادی برای این کار را نمی‌بینند.

در ادامه مقاله اهمیت نصب و راه اندازی دوربین مداربسته برای خانه‌ها و ساختمان‌های مسکونی و تجاری بررسی خواهد شد.


cctv

 

1-پیشگیری از وقوع جرم

 

اگر درباره وقوع جرم و سرقت در محل کار و زندگی خود نگرانی ای دارید، هرچند دوربین‌های مداربسته نمی‌توانند شخص مجرم و سارق را دستگیر کنند اما آنها می‌توانند تصاویر و ویدیوهای عمل جرم و سرقت را ضبط و ثبت کنند تا شما آنها را در اختیار پلیس و نیروهای قضایی برای پیگیری و دریافت خسارت قرار دهید.

 

2-کمک به قانون برای حل و فصل جرم

 

اگر به پلیس و نیروهای قضایی بابت وقوع جرم و سرقتی در محل زندگی و کار خود شکایت کنید، پلیس و نیروهای قضایی نیاز به مدارک و شواهد برای دستگیری سارقین و مجرمین دارند. تصاویر و ویدیوهای ضبط و ثبت شده از دوربین مداربسته بهترین مدرک و اسناد برای دستگیری آنها و جبران خسارت شما هستند.

 

3-مراقبت از کودکان با دوربین مداربسته


اگر نوزاد شما تازه به دنیا آمده است و نیاز به مراقبت 24 ساعته و 7 روز هفته دارد، نصب دوربین مداربسته در اتاق او بهترین راهکار است. با نصب دوربین و دیدن تصاویر گرفته شده توسط آن در گوشی هوشمند خود همواره می‌توانید از راه دور بر فعالیت و زندگی کودک خود در اتاق و حیاط ساختمان نظارت کنید.

 

4-محافظت از کارکنان

 

با دوربین مداربسته می‌توانید از کارکنان خود در برابر اعمال رفتارهای خشونت‌ آمیز فیزیکی مشتریان محافظت کنید. همچنین می‌توانید از آن برای جلوگیری از درگیری و اعمال رفتارهای ناپسند بین کارکنان و کارمندان استفاده کنید و به تخلفات کارمندان و مشتریان متخلف رسیدگی کنید.

 

5-تشویق به انجام رفتارهای خوب با دوربین مداربسته

 

وجود دوربین مداربسته در اداره و شرکت می‌تواند منجر به رعایت نظم و اخلاق و رفتار خوب و مناسب از سوی کارکنان، کارمندان و مراجعین شود. رئیس و مدیر اداره و شرکت می‌تواند با استفاده از تصاویر و ویدیوهای ثبت و ضبط شده از دوربین‌ها در پایان ماه از رفتار مناسب و خوب کارکنان و کارمندان تمجید کند و به آنها پاداش‌ دهد.

 

6-نظارت بر مناطق حساس و پر ریسک

 

با نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در مناطق حساس و پرریسک کارخانه و کارگاه می‌توان از آن مناطق در برابر اتفاق افتادن حوادث ناگهانی و غیرمترقبه چون آتش سوزی نظارت و برای رفع خطر و دفع ضرر و خسارت در اسرع وقت اقدام کنید.

 

حال اگر دوربینی نیاز به تعمیر داشته باشد اقداماتی لازم است که در ادامه مطلب بررسی میشود.