دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

چگونه فروش دوربین مداربسته را افزایش دهیم؟

 

چگونه فروش دوربین مداربسته را افزایش دهیم؟


فروش دوربین مداربسته به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. فصل و زمان خاصی برای فروش این وسیله و ابزار برقراری امنیت وجود ندارد و در همه ایام سال لزوم داشتن چنین وسیله ای برای هر ساختمان، شرکت و سازمانی احساس می‌شود. انواع دوربین مداربسته قیمت‌های متفاوت و مختلفی دارند. یکی از مهمترین نکات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته نحوه جای‌گذاری آنها برای پوشش دادن تمامی فضاهای مورد نظر و نقاط کور است. از مهمترین روش‌های فروش دوربین مداربسته می‌توان به روش فروش اینترنتی و حضوری اشاره کرد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد.

4 راهکار برای افزایش فروش دوربین مداربسته

در ادامه مقاله 4 راهکار فروش دوربین مداربسته بررسی می‌شود.


 

 cctv

1-فروش دوربین مداربسته به صورت اقساطی

 

یکی از بهترین راهکارهای افزایش فروش دوربین مداربسته، فروش آن به صورت اقساطی است. چرا که با نوسانات قیمت ارز و افزایش قیمت‌های کالاهای وارداتی و داخلی، قیمت دوربین مداربسته هم افزایش چشمگیری داشته است. در روش خرید قسطی شما می‌توانید پس از ارائه مدارک ضمانت نامه و طی کردن مراحل اداری، تنها با پرداخت اولین قسط و مبلغ کمی برای پیش پرداخت، صاحب کالا و محصول مورد نظر شوید و مبلغ آن را به تدریج پرداخت کنید. هرچند قیمت تمام شده کالاهای اقساطی ممکن است کمی بیشتر از قیمت نقدی آنها شود ولی برای افرادی که توان پرداخت نقدی و به یکباره‌ی کالاها و محصولات مورد نظر را ندارند، بهترین راهکار است.

 

2-فروش دوربین مداربسته به صورت اینترنتی

 

همانطور که اشاره شد، یکی از راه‌های فروش دوربین مداربسته، فروش اینترنتی آن است. فروش اینترنتی از فروشگاه‌های تخصصی و معتبر نسبت به فروش حضوری از فروشگاه‌های فیزیکی موجود در سطح شهر مزایای بیشتری دارد. از مهمترین مزایای آن می‌توان خرید راحت تر و به صرفه تر اشاره کرد. در این فروشگاه‌های اینترنتی چون کالا و محصول به صورت مستقیم از تولید کننده فروخته می‌شود و این فروشگاه‌ها از پرداخت بسیاری از هزینه‌ها از جمله هزینه اجاره مغازه و مالیات معاف هستند؛ قیمت کالاها کمتر نسبت به فروشگاه‌های حضوری می‌شود و فروش آنها افزایش پیدا می‌کند.


 

3-نصب دوربین مداربسته و خدمات پس از فروش رایگان

برخی از فروشگاه‌های دوربین مداربسته چه اینترنتی و چه فیزیکی برای افزایش فروش خود، گزینه نصب و خدمات پس از فروش رایگان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این فروشگاه‌ها دارای کادر مجرب فنی برای نصب و راه اندازی و کادر اداری متخصص برای خدمات پس از فروش هستند و این خدمات را به صورت رایگان برای افزایش فروش محصولات و کالاهای خود به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

4-ارائه تخفیف‌های جذاب برای افزایش فروش دوربین مداربسته

 

یکی دیگر از راهکارهای افزایش فروش دوربین مداربسته، ارائه تخفیف‌های جذاب و فوق العاده برای خریداران است. بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی در برخی از ایام سال به مناسبت‌های مختلف تخفیف‌های جذاب و فوق العاده ای در اختیار آنها قرار می‌دهند. امکان ارسال رایگان هم گزینه جذابی برای جلب توجه خریداران به خرید از فروشگاه‌های اینترنتی است که در نهایت سبب افزایش فروش آنها می‌شود. فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند از طریق ایمیل و پیامک با مخاطبان و مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و آنها را از تخفیف‌های جدید و جذاب مطلع کنند.