دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

دزدگیر اماکن

 
دزدگیراماکن

 

قیمت دزدگیر اماکن چگونه تعیین می شود؟

قیمت دزدگیر اماکن یکی از مهمترین گزینه هایی است که باید برای انتخاب درست دزدگیر به آن توجه کنیم. در قیمت دزدگیر اماکن چند مورد تاثیر مستقیم دارد:
1- مدل دزدگیر اماکن
2- تعداد سنسورهای مورد نیاز دزدگیر اماکن
3- میزان امنیت مورد انتظار ما از یک دزدگیر اماکن
4- شرکت تولید کننده آن و میزان گارانتی که برای آن مدل در نظر گرفته می شود.
5- میزان امنیت خود دزدگیر در برابر هک شدن یا اختلال عملکرد سیستم
6- هزینه نصب دزدگیر
این ها جزو مهمترین گزینه هایی است که تاثیر مستقیم در قیمت دزدگیر اماکن دارد. حال باید کمی این موارد را باز کرد تا در انتخاب مقرون به صرفه یک دزدگیر به ما کمک کند

رنج قیمت دزدگیر اماکن

شاید برایتان عجیب باشد اگر از رنج گسترده قیمت دزدگیر اماکن بگویم. این رنج از قیمتی حدود هفت هزار تومان شروع می شود به قیمتی حدود پانزده میلیون تومان میرسد. این رنج گسترده واقعا عجیب است. در زبان عامه، دزدگیر دزدگیر است دیگر. چرا باید این همه تفاوت قیمت داشته باشد. جواب سوال در میزان امنیت، تعداد سنسور ها و تمام گزینه های گفته شده در بالاست. آن دزدگیر هفت هزار تومانی تنها وظیفه دارد هنگامی که درب غیر مجاز باز می شود صدای آژیر را بلند کند. در واقع دزدگیر هفت هزار تومنی همان اولین دزدگیر ساخته شده در قرن 19 ام می باشد.اما دزدگیر پانزده میلیون تومانی دارای چنان امکاناتی است که آن را هوشمند می نامند.

 

لوازم جانبی یک دزدگیر اماکن

تا کنون هرچه گفتیم از دلایل تعیین قیمت خود دزدگیر بوده است. یکی دیگر از عوامل مهم تعیین قیمت یک دزدگیر، لوازم جانبی آن می باشد. وقتی شما یک دزدگیر اماکن می خرید لوازم ضروری برای کار کردن متعادل و درست را همراه خود دارد. اما برخی مواقع لازم می شود برای بهینه کردن کار یک دزدگیر وسایلی از قبیل سنسورهای اضافه، برای آن تهیه کرد. تهیه کردن این وسایل خود مستلزم هزینه است که تاثیرگذارترین عامل غیر مستقیم تعیین قیمت دزدگیر اماکن نیز می باشد.

 

هزینه نصب دزدگیر اماکن

یکی دیگر از موارد مهمی که می تواند از صفر تومان تا چند صد هزار تومان قیمت دزدگیر مکان را افزایش دهد هزینه نصب آن است. هزینه نصب به مواردی از جمله پیچیده بودن دزدگیر، کابل کشی ، نصب سنسورها و تنظیم و راه اندازی دستگاه دزدگیر بستگی دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که هرچه یک دزدگیر هوشمند تر و پیچیده تر باشد علاوه بر قیمت بالای خودش، هزینه ای بالا برای نصب به همراه دارد.

 

گارانتی و شرکت تولید کننده دزدگیر اماکن

همانطور که قبلا هم گفتیم دزدگیر مثل هر وسیله ی الکتریکی دیگر دچار خطا و اشتباه می شود. حال اگر این خطاها جدی باشند ممکن است نیاز به سرویس اساسی یا حتی تعویض قطعات یا در حالت خیلی بدتر تعویض کل سیستم داشته باشد. برای این که خیال مشتری از آینده و خطاهای احتمالی راحت باشد عموما شرکت های تولید کننده تحت عنوان خدمات پس از فروش، اقدام به دادن گارانتی می کنند تا در صورت بروز مشکل تضمین تعمیر، تامین قطعات و تعویض سیستم را بر عهده بگیرد. هرچه این گارانتی قوی تر، طولانی مدت تر و شامل موارد گسترده تری باشد، قیمت دزدگیر اماکن را افزایش می دهد.

شزایط انتخاب یک دزدگیر مناسب برای خانه را در ادامه مطلب بخوانید...