دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

قیمت دوربین مداربسته چگونه تعیین می‌شود؟

 

قیمت دوربین مداربسته چگونه تعیین می‌شود؟


قیمت دوربین مداربسته در انواع مختلف آن متفاوت است. عوامل مختلفی برای تعیین قیمت این دستگاه و وسیله تامین امنیت وجود دارد. امروزه برقراری امنیت تبدیل به مسئله مهمی شده است و ساکنین خانه‌ها و ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری و صاحبان مغازه‌ها از هر کوششی برای تامین امنیت محل زندگی و امرار معاش خود دریغ نمی‌کنند. یکی از مهمترین راه‌های برقراری امنیت خرید دوربین مداربسته است. اما انتخاب دوربین مداربسته، تعداد و نحوه جای‌گیری آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

عوامل تعیین کننده قیمت دوربین مداربسته

 

در ادامه مقاله مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت دوربین مداربسته بررسی خواهد شد.

 

CCTV

 

انواع دوربین مداربسته

یکی از مهمترین عوامل تعیین قیمت دوربین مداربسته انتخاب انواع آنها است. هر نوع از دوربین مداربسته با توجه به قابلیت‌ها و امکاناتی که در آن وجود دارد، قیمت متفاوتی دارد. مثلا دوربین‌های مداربسته با وضوح تصویر 4K ، قابلیت دید و ضبط تصویر و ویدیو در شب، قابلیت اتصال به اینترنت و دارای اپلیکیشن برای گوشی‌های هوشمند جزو گرانترین انواع دوربین مداربسته است. البته دوربین‌های مداربسته مخصوص مراکز نظامی و امنیتی که کوچکتر بوده و امکان مخفی شدن دارد، جزو گرانترین دوربین‌های مداربسته موجود در بازار است.

 

CCTV

 

تجهیزات دوربین مداربسته

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده برای قیمت دوربین مداربسته، تجهیزات جانبی همراه آن است. از جمله تجهیزات همراه دوربین مداربسته می‌توان به سیم و کابل، دستگاه دی وی آر، هارد و ... است که می‌تواند وجود یا عدم وجود هر کدام بر قیمت نهایی دوربین مداربسته تاثیرگذار باشد. ممکن است برای برخی از مکان‌ها نیازی به هارد یا دستگاه دی وی آر نباشد این بستگی به نیازی است که ساکنین و مدیران آنجا به برقراری امنیت دارند. تعداد تجهیزات و جدید بودن آنها هم در تعیین قیمت این تجهیزات امنیتی تاثیر خواهد داشت.

 

cctv

 

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته بر قیمت کلی آن تاثیرگذار خواهد بود. البته برخی از افراد و شرکت‌ها دارای نیروی فنی و افرادی برای نصب آنها هستند که می‌توانند باعث کاهش قیمت کلی این تجهیزات شده در بسیاری از هزینه‌های خود صرفه جویی کنند. برخی از فروشگاه‌های اینترنتی خدمات نصب دوربین مداربسته را به صورت رایگان در اختیار خریداران برای جلب تعداد بیشتر آنها می‌دهند. این کار باعث می‌شود تا خریداران به جای خرید دوربین مداربسته از فروشگاه‌های فیزیکی موجود در سطح شهر، جذب خرید آنها از فروشگاه‌های اینترنتی شوند.

قیمت دوربین مداربسته از فروشگاه اینترنتی

نوع خرید دوربین مداربسته هم در قیمت آنها موثر است. دو نوع روش خرید وجود دارد، یکی اینترنتی و دیگری حضوری که هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. خرید به صورت اینترنتی از فروشگاه‌های معتبر و تخصصی موجود در این بازار راحت تر و ارزان تر است. افراد می‌توانند در هر ساعت شبانه روز و هر مکانی خرید خود را به راحتی انجام دهند و در کوتاهترین زمان به صورت رایگان درب محل زندگی و کار خود آن را تحویل بگیرند. همچنین این فروشگاه‌های اینترنتی در برخی از ایام سال تخفیف‌های جذاب و فوق العاده ای بر روی کالاها و محصولات خود در نظر می‌گیرند که تاثیر زیادی بر کاهش قیمت و جذب بیشتر مشتریان می‌گذارد.