دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

آیا دوربین مداربسته بی سیم برق بیشتری مصرف می‌کند؟

 

 
دوربین بیسیم

آیا دوربین مداربسته بی سیم برق بیشتری مصرف می‌کند؟

 

دوربین مداربسته بی سیم به کابل برای انتقال ویدئو نیاز ندارد. در عوض، فیلم به طور مستقیم به دستگاه دی وی آر منتقل می‌شود. این نوع دوربین مداربسته مزایای زیادی نسبت به دوربین‌های نیازمند به سیم و کابل دارد. چرا که دوربین‌های مداربسته نیازمند به سیم و کابل نسبت به خرابکاری آسیب پذیرتر هستند و نسبت به دوربین‌های بی سیم امنیت کمتری دارند. از طرفی نصب و راه اندازی دوربین‌ مداربسته بی سیم راحت تر و هزینه‌های کمتری در پی خواهد داشت. از همه بهتر این است که با این دوربین‌های مداربسته بی سیم که به اینترنت متصل می‌شوند، علاوه بر اینکه تصاویر و ویدیوها را می‌توان بر روی مانیتور به صورت زنده مشاهده و در دستگاه هارد ذخیره کرد، می‌توان آنها را از طریق اپلیکیشن‌های مخصوص هر دوربین بر روی گوشی هوشمند به صورت زنده مشاهده و هشدار دریافت کرد.


دوربین مداربسته بی سیم برق مورد نیاز خود را چگونه تامین می‌کند؟

 

یک دوربین مداربسته بی سیم برای ادامه فعالیت خود نیاز به برق بیشتری نسبت به دوربین‌های مداربسته معمولی دارد. این دوربین‌های مداربسته می‌توانند از یکی از این دو منبع اصلی برق خود را تامین کنند:

• اولین منبع مورد نیاز آنها برای تامین انرژی و توان فعالیت و کار، منبع الکتریکی است. این دوربین‌ها از نظر تامین انرژی مورد نیاز برای فعالیت خود، مشابه دوربین‌های سیمی و کابلی طراحی شده اند. اما آنها هنوز جزو دسته بندی‌های دوربین‌های بی سیم قرار می‌گیرند. زیرا اطلاعات و داده‌های خود را به صورت بی سیم به دستگاه‌های مورد نظر انتقال می‌دهند.

• دومین منبع مورد نیاز آنها برای تامین انرژی و توان، باتری است. استفاده از دوربین‌های مجهز به باتری برای مکان‌هایی که همیشه به منبع برق اصلی دسترسی ندارند، ایده آل است، اما شما باید آنها را همیشه شارژ کنید و در صورت خرابی تعویض کنید تا جایگزین خوبی برای مواقع قطعی برق باشند و سیستم امنیتی بتواند به طور مداوم و پیوسته به کار خود ادامه دهد .

آیا دوربین مداربسته بی سیم امن است؟

 

سیستم‌های دوربین مداربسته بی سیم نسبت به دوربین‌های معمولی امن تر و قابل اتکا تر هستند. شما نیازی به جایگزینی هر گونه باتری برای ایجاد جریان ثابت فیلمبرداری و عکسبرداری به گوشی هوشمند یا مانیتور ندارید. انواع مدل‌های دارای باتری نیاز به توجه بیشتر دارد، اما می‌تواند در مکان‌هایی که با قطعی برق در طول روز مواجه است، کارگشا باشند. انواع دوربین‌های مداربسته بی سیم مخفی شونده و قابل حرکت و چرخش در بازار وجود دارد. این باعث می‌شود که خرید و استفاده این دوربین‌های مداربسته یک گزینه عالی برای نظارت در فضای باز و سایر نقاط دور افتاده باشد. هر کدام از شما ترجیح می‌دهید، یکی از این مدل دوربین‌ها را برای حفظ امنیت محل زندگی یا کار خود انتخاب کنید. باید توجه کنید که این دوربین‌های مداربسته بی سیم قیمت بیشتری نسبت به دوربین‌های مداربسته معمولی دارند و برق بیشتری مصرف می‌کنند اما از نظر برقرای امنیت و دسترسی به امکانات و قابلیت‌های بیشتر و راحتی نصب و نگهداری گزینه ای بهتر هستند.