دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

دزدگیر کلاسیک، یک برند یا یکی از انواع دزدگیر اماکن؟

 

 

همه آنچه که باید در مورد دزدگیر اماکن بدانیم

دزدگیر کلاسیک، یک برند یا یکی از انواع دزدگیر اماکن؟

دزدگیر اماکن به طور کلی به دو دسته دزدگیر کلاسیک و دزدگیر نوین تقسیم بندی می شوند که دسته اول شامل ارتباطات با سیم و محدود و دسته دوم شامل امکانات بی سیم و همچنین ارتباطات تحت شبکه است. اما دزدگیر کلاسیک تنها نام یک دسته از انواع دزدگیر اماکن نیست. بلکه نام یکی از بزرگترین برندهای تولید کننده دزدگیر در ایران نیز می باشد.

 

برند دزدگیر کلاسیک

 

برند دزدگیر کلاسیک


برند کلاسیک توسط شرکت الکترونیک کاران تهیه و تولید شده است. این شرکت در سال ۱۳۶۲ با تمرکز بر تولید دستگاه های الکترونیکی تاسیس شد. سیستم های حفاظتی و دزدگیرهای کلاسیک توانست پر فروش ترین برند در داخل کشور را به خود اختصاص دهد. این فروش بالا فارغ از کیفیت محصولات آن مسلما علت هایی داشته است:
1. قطعا وقتی یک محصول در داخل کشور تولید می شود هزینه های واردات و گمرک و غیره به آن تحمیل نمی شود از این جهت هزینه تمام شده آن نیز پایین تر از نمونه های خارجی آن می شود‌. بنابراین از لحاظ قیمت دزدگیر، کاملا مقرون به صرفه تر نسبت به محصولات خارجی است.
2. یک برند خارجی برای ارائه خدمات پس از فروش نیاز به نمایندگی در ایران دارد. حال اگر آن برند هرچقدر هم با کیفیت باشد اما به هر علتی ( از جمله تحریم ) در ایران نمایندگی نداشته باشد، مشتری های آن برند از خدماتی مانند گارانتی و دسترسی به تعمیرات معتبر و قطعات اصل محروم خواهند بود.
3. توانایی استفاده راحت تر از دزدگیر خریداری شده.
شاید در دید اول چندان مهم نباشد دفترچه راهنمای همراه دزدگیر به زبان فارسی نوشته شده باشد یا نه. اما زمانی می توانیم بهترین استفاده را از دستگاه بکنیم که با تمام ویژگی های آن دستگاه آشنا شده باشیم.

این چند مورد کوتاه اما اساسی برای خریداران ایرانی کافی است تا به سراغ یک برند ایرانی بروند و همین باعث شده است در داخل کشور برند دزدگیر کلاسیک یک برند پرفروش باشد.

 

دزدگیر کلاسیک

 

پژوهش و توسعه


در روزگاری که دنیا به شدت در حال پیشرفت است، بخصوص در زمینه های الکتریکی شاید برایمان سخت باشد باور این که دزدگیر اماکن کلاسیک در کلیه مراحل طراحی ساخت و تولید، شامل تعریف محصول، طراحی صنعتی بدنه و طراحی قالب، طراحی و تولید سخت افزار و نرم افزار؛ همه و همه توسط مهندسان خود شرکت الکترونیک کاران انجام می گیرد. حتی این شرکت، پا را از تولید خود محصول فراتر گذاشته و دست به تولید برنامه های مانیتورینگ قابل نصب بر روی گوشی همراه زده است. این برنامه ها امکان خوبی برای صاحبان شرکت ها و سازمان های بزرگ‌ و مهم پدید آورده است تا بتوانند در هر کجا که هستند و در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهند، به سیستم های امنیتی خود دسترسی داشته باشند و آن ها را از راه دور کنترل و مراقبت کنند. این برنامه ها بسته به نوع دزدگیر اماکن کلاسیک، در سایت این شرکت به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده بر روی سیستم عامل های اندروید و ios می باشد