دوربین مدار بسته MVTECH

قطعات محصولات MVTECH ژاپن می باشد

MVTECH برای هر سلیقه و نیازی محصولات خاص دارد بطوریکه شامل :

پک های ارزان قیمت - پک های خوب - پک های HD - پک های فول HD

دوربین مدار بسته
  • تبلیغات

  • محک

    آموزش انتقال تصویر

بهترین انتخاب برای دزدگیر خانه

دزدگیراماکن

 

بهترین انتخاب برای دزدگیر خانه

 

بعد از شناخت انواع دزدگیر اماکن و دزدگیر خانه و دانستن ویژگی ، معایب و مزایای هرکدام، مهمترین قدم انتخاب بهترین نوع دزدگیر برای مکان مورد نظرمان است. برای انتخاب یک دزدگیر مناسب باید چند مورد را بدانیم:
1- حداقل و حداکثر میزان هزینه ای که برای خرید، نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن میخواهیم در نظر بگیریم
2- مشخص کردن نوع مکان مورد نظر برای نصب دزدگیر.
3- مشخص کردن میزان خدماتی که از شرکت تولید کننده دزدگیر اماکن انتظار داریم.
4- میزان امنیتی که برای مکان مورد نظر می خواهیم.
این ها اصلی ترین مواردی است که باید هنگام انتخاب و خرید دزدگیر مورد نظر به آنها توجه کرد. همانطور که در موارد بالا ذکر شد یکی از مهم ترین گزینه ها، مشخص کردن مکان برای نصب دزدگیر می باشد. از آنجایی که یکی از بیشترین موارد استفاده از دزدگیرها، دزدگیر خانه است. بنابراین در اینجا مواردی را برای انتخاب بهتر یک دزدگیر خانه مناسب بیان می کنیم.

شرایط انتخاب یک دزدگیر خانه مناسب

 

حال که یکی از چهار شرط گفته شده بالا مشخص شد، بیاییم سایر شروط را مشخص کنیم تا در نهایت بتوانیم به مدلی مناسب برای یک دزدگیر خانه برسیم.
ویژگی اولی که به نظر می رسد در تمام خانه ها یکی باشد این است که خانه به اندازه یک شرکت یا سازمان وسیع نیست و نسبت به آن ها محدود تر می باشد. بنا براین یک دزدگیر خانه نیز نیاز به سنسورهای زیاد و گسترده ندارد. این یعنی هزینه کابل کشی و سختی کابل کشی کمتری داریم و از آنجایی که قیمت دزدگیر اماکن بیسیم نسبت به دزدگیر اماکن سیم دار بالاتر است پس گزینه دزدگیر اماکن بیسیم برای یک دزدگیر خانه زیاد عاقلانه به نظر نمی رسد.
به همان علت که خانه یک مکان وسیع نیست و تعداد محدودتری سیستم امنیتی نیاز دارد، اگر کمی بهتر نگاه کنیم لازم نیست سیستم های امنیت مثل دوربین مدار بسته ( در صورت استفاده ) و دزدگیر خانه با یک دیگر ارتباط داشته باشند. زیرا تنظیمات و بررسی گزارشات تک تک این سیستم های امنیتی کار سختی نیست و در پروسه زمانی شاید یک ساله نیاز به این کار باشد. بنابراین گزینه دزدگیر اماکن تحت شبکه هم از بین گزینه های خرید ما حذف می شود.
درست است که یک خانه وسعت چندانی ندارد و نسبت به شرکت یا سازمان، امنیت کمتری نیاز دارد اما یک دزدگیر خانه باید بتواند امنیت نسبی ما را تامین کند. به سادگی خنثی نشود. و بتواند به موقع اطلاع رسانی کند. بنابراین به نسبت هزینه ای که میکنیم میخواهیم یک دزدگیر خانه امن برای خود تهیه کنیم. اگر این دزدگیر خانه با قطع یک سیم تلفن قرار باشد نتواند اطلاع رسانی سریع و به موقع کند، تمام هزینه های صورت گرفته بی فایده خواهد بود. بنابراین انتخاب دزدگیر کلاسیک نمی تواند مناسب به نظر بیاید.

 

ادزدگیر اماکن

 

در دنیای امروز که هر چیزی در گوشه های موبایل اندروید یا IOS قابل انجام است و ما هر روز بیشتر از دیروز به آن عادت می کنیم. بنابراین دوست داریم دزدگیر خانه خود را با گوشی خود نیز کنترل کنیم و با توجه به موارد گفته شده در بالا می توان جمع بندی کرد که بهترین انتخاب را برای یک دزدگیر خانه ، دزدگیر به همراه تلفن کننده سیم کارتی است.